Teenindus / Volkswagen kvaliteet

Garantii

Alates 1.jaanuarist 2010. aastast lisaks Volkswagen uue auto kahe aastasele garantiile Te saate Volkswagen uue auto kolmanda aasta garantii Balti riikides

Remont

Volkswagen keskuses asub volitatud Volkswagen autoremondi töökoda, kus remonditööd teostatakse vastavalt tootja nõuetele, säilitades tootja antud garantiid. Remonditöid, kasutades ainult Volkswagen originaal reservosad ja nõuetele vastavat varustust teostavad kvalifitseeritud spetsialistid.

<p><strong>Remont</strong></p>

Jätkake sõitmist isegi siis kui auto on teeninduses:

Teil kindlasti on tuttav järgmine olukord  - Teie auto on teeninduses ja muu sõiduk sõidu jätkamiseks või igapäevaste toimingute teostamiseks Teil puudub. Seetõttu, planeeritud kohta ja -ajal jõudmiseks meie, V Motors, hoolitseme selle eest:

  • vahetusauto;
  • takso kutsumine;
  • ulatusliku info võimaliku ühiskondliku transpordi kohta ja tasuta e-pileti 2 śõidu jaoks.
<p>Jätkake sõitmist isegi siis <strong>kui auto on teeninduses</strong>:</p>

Tehniline hooldus

Teostades regulaarselt tehnilist hooldust juba enne sõidu algust, võite luua kütte kokkuhoiu alase sõidu eelduse . Mootori tehnilise hoolduse režiim mõjub mitte ainult liiklusohutusele ja teie auto väärtuse säilitamisele , aga ka kütuse kulule. 

Rohkem tehnilise hoolduse kohta

<p>Tehniline <strong>hooldus</strong></p>

Teeninduse raamat

Teeninduse raamatus meie kinnitame tarne kuupäeva, mis tähendab Teie auto garantii algust. Tänu teeninduse raamatus olevatele autoandmetele on võimalik garanteerida, et Teie auto alati saab õigeid detaile. Niiviisi andmed aitavad kaasa sellele, et isegi mitme aasta pärast Teie autole remondi teostamine probleeme ei põhjusta. Teeninduse raamat annab Teile teavet sellest, millal on vajalik konkreetne hooldusteenindus ja millised tööd sealjuures tuleb teostada. Et teenindusraamat oleks Teil alati käepärast hoidke see autoraamatu vahel. Palun arvestage sellega, et müües autot teenindusraamat tuleks edesi anda uuele omanikule.

<p>Teeninduse <strong>raamat</strong></p>

Teenused

Volkswagen keskuse teeninduses kõikidele Volkswagen autodele teostatakse teenuseid täies ulatuses:

  • garantiiteenindus;
  • regulaarne tehniline hooldus; 
  • automoremont ja -diagnostika; 
  • tehniline kontroll, kasutades diagnostika liini, milles on kasutusel kõik Maanteeameti tehnilise ülevaate standardites määratud parameetrid.
<p><strong>Teenused</strong></p>

Teenindus:

Tel: +372 5330 9501+372 5330 9502

E-post: info@vmotors.ee

Tallinna tn 86, Viljandi

Oleme avatud:
E-R: 8.00 – 17.00
L-P:   suletud