Teenindus / Volkswagen kvaliteet / Tehniline hooldus

Teeninduse intervallid

Et Te igaks teenindushoolduseks jõuaksite õigeaegselt ja ükski neist meelest ei läheks, me aitame seda meeles pidada – kleebisega ukse serval või teeninduse intervalli näiduga spidomeetril.

  • Hooldusteenindus - iga 30000 km  või iga 2 aasta möödumisel
  • Pidurivedeliku teenindus - iga 2 aasta tagant (meie soovitame kasutada Volkswagen originaal pidurivedeliku);
  • Õlivahetus teenindus - ellastse teenindusintervalli näitude alusel (iga 15000 km või kord aastas);
  • "LongLife" teenindus - „LongLife” mobiilteeninduse abil Volkswagen kasutab tehnoloogiat, mille kohaselt Te peate teostama ainult ühe teenindushoolduse siis kui see on vajalik Teie autol.
<p>Teeninduse <strong>intervallid</strong></p>

Õlitaseme kontroll

Kontrollige õlitaset pidevalt. Juhul, kui kontrollida õlitaset siis kui mootor on soe, lülitage mootor välja ja oodake paar minutit, et õli voolaks tagasi õlikarterisse. Külma mootori korral on võimalik õlitaset kntrollida koheselt. Selleks kasutage autoraamatut.

<p>Õlitaseme <strong>kontroll</strong></p>

Pidurivedeliku kontroll

Tehnilise hooldusteeninduse kõrgeim prioriteet on, muidugimõista pidurid. Need ohtlikes olukordades võivad päästa elu. Et misaiganes olukorras Te oleksite oma pidurites kindel, kolm aastat pärast auto ostmist peab pidurivedeliku vahetama. Seejärel pidurivedelik tuleb vahetada iga kahe aasta möödumisel.

<p>Pidurivedeliku <strong>kontroll</strong></p>

Rehvide kontroll

Mitte miski ei sõida nii kergelt ja meeldivalt , nii sujuvalt ei sisene kurvi ega pidurda nii hästi kui sõidukorras olevad rehvid. Selle kohta, millele peab pöörama tähelepanu seoses rehvidega ja kuidas määrata lubatud rehviprotektori sügavust, uuri järgnevatelt infolehekülgedelt.

<p>Rehvide <strong>kontroll</strong></p>

Tagasi Volkswagen kvaliteedi juurde

< Tagasi

Teenindus:

Tel: +372 5330 9501+372 5330 9502

E-post: info@vmotors.ee

Tallinna tn 86, Viljandi

Oleme avatud:
E-R: 8.00 – 17.00
L-P:   suletud